Čištění divadelních kostýmů

 
 
 
 
 
 

DIVADLA

 

 
Již dlouhá léta spolupracujeme např. s divadlem Pod Palmovku, Národním divadlem, divadlem Bez Zábradlí, divadlem Na Fidlovačce a dalšími pražskými scénami. Naše služby spočívají v odvozu špinavých kostýmů a po vyčištění přivezení kostýmů opět do divadla. Odvoz kostýmů stačí vždy objednat telefonicky – od pondělí do neděle na tel číslech 602 538 687 – pí.Wernerová nebo 724 032 635 – p.Werner. V dohodnutém termínu pro kostýmy přijedeme, vyzvedneme špinavé a v dohodnutém termínu opět přivezeme vyčištěné či vyprané pověšené na ramínku. Všem divadlům nabízíme v průběhu letních divadelních prázdnin úschovu kostýmů. Pro divadla čistíme i opony menších rozměrů.
 
 
 

MUZIKÁLY

 

 
Pro společnosti produkující muzikály nabízíme stejné služby jako pro divadla. Záleží vždy na telefonické dohodě. Spolupracujeme např. s divadlem Kalich, divadlem Hybernia a dalšími.
 
 
 
 
 
 
 
 

FILM

 

 
Jelikož již dlouhá léta spolupracujeme s Barrandov studiem a Českou televizí, nabízíme své služby čištění a praní kostýmů všem společnostem produkujícím filmy. Doposud jsme již spolupracovali s firmami: Etap Film, Stillking films, Sirena films, Willma films, Dani film, Etic, MIA film a dalšími. Čištění provádíme na základě telefonické dohody pí.Wernerová tel. 602 538 687, p.Werner tel. 724 032 635 (možno volat od pondělí do neděle). Ceny čištění jsou individuální. Na základě dohody pošleme ceník.
 
 
 

DOBOVÉ KOSTÝMY

 

 
Čištění dobových kostýmů u nás využívá např. půjčovna kostýmů v Českém Krumlově - paní Kateřina Slavíková, Město Tábor, Karlštejnské kulturní sdružení, město Prachatice, Soubor tanců, ...
 
 
 
 
 
 

 
V případě zájmu o čištění nás kontaktujte, rádi vám zašleme ceník a bližší informace.