Černošická čistírna nabízí spolupráci

 
 
 
 
 
 

Chcete pro své zákazníky rozšířit nabídku vašich služeb?

 
Jsme tu pro vás!!!
Stačí, když budete mít ve svém obchodě či prádelně kousek volného prostoru a můžeme začít.

Nabízíme vám spolupráci: příjem zakázek k chemickému čištění, praní a mandlování.Jedná se o příjem celého sortimentu textilních zakázek, kožených a kožešinových. U kožených zakázek provádíme navíc ještě službu – renovaci barvy. Dále se jedná o příjem zakázek k praní, žehlení, mandlování nebo pouze mandlování zákazníkem vypraného prádla.
  • Vše potřebné pro příjem zakázek vám dáme (příjmové knihy, značkovací stuhy, fixy a veškeré potřebné formuláře). Vaší provozovnu opatříme informací o příjmu zakázek k čištění (např. nápis čistírna oděvů + naše logo ….). Za provádění příjmu zakázek vám poskytneme úplatu. Vás nebo vaše zaměstnance rádi ve vaší provozovně zaškolíme.

Můžete se rozhodnout o příjmu celého sortimentu, nebo vlastníte-li specializovaný obchod pouze pro příjem kožených a kožešinových zakázek.
  • Spolupráci ve formě příjmu celého sortimentu zakázek nabízíme všem z Prahy a blízkého okolí. Zařadíme vás do svozového plánu, který provádíme firemním dodávkovým automobilem (sběrny ve většině případů svážíme 2x v týdnu). Špinavé zakázky odvezeme a vyčištěné, vyžehlené, pověšené na ramínku a zabalené ve folii opět přivezeme.
  • Spolupráci ve formě příjmu kožených a kožešinových zakázek nabízíme partnerům z celé ČR. K přepravě zakázek používáme službu České pošty Obchodní balík.
Jestliže vás naše nabídka zaujala, napište nám nebo zavolejte. Rádi se na vás přijedeme podívat a domluvit bližší podmínky.

Ještě něco pro ty, kteří šijí nebo prodávají kožené, či kožešinové oděvy
Pro vás, kteří z jakéhokoliv důvodu nechcete provádět příjem zakázek k čištění, ale přesto chcete svým zákazníkům poskytnout komplexnější služby, nabízíme tzv. reklamní kartičky naší firmy. Na kartičce je uveden sortiment, který čistíme a spojení na nás. Zákazník pak může sám naše služby využít. Na základě dohody vám kartičky zašleme.