Kontakty

Máte dotaz, nápad, nebo jen chcete sdílet svůj úklidový triumf? Jsme tu pro vás! Naše dveře (a inboxy) jsou vždy otevřené pro všechny příznivce čistoty a pořádku. Ať už potřebujete poradit s nezbednou skvrnou nebo hledáte nejlepší ekologický čistící prostředek, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tady, abychom vám pomohli a přinesli trochu té naší úklidové magie přímo do vašeho domova.


Rezervujte si úklid

Máte-li raději psaní, naše e-mailová schránka je vždy připravena na vaše zprávy. Odpovíme rychleji než vysavač nasaje prach!

Zásady ochrany osobních údajů

Kdy nás kontaktovat?

Naše pracovní doba je od pondělí do pátku, 9:00 – 17:00. Ale nebojte, i mimo tyto hodiny na vás myslíme a snažíme se odpovídat co nejrychleji.

Co od nás můžete očekávat?

  • Rychlou odezvu: Snažíme se odpovídat co nejrychleji.
  • Přátelský přístup: Jsme tým, který vás podpoří a poradí.
  • Odborné znalosti: Naše rady jsou založeny na zkušenostech a znalostech.
Email

info@cernosickacistirna.cz

Často Kladené otázky


Vítejte v sekci často kladených otázek našeho časopisu o úklidu! Jsme tu, abychom vám pomohli s jakýmikoli dotazy nebo problémy, které můžete mít. Níže naleznete některé z nejčastějších otázek, které dostáváme od našich čtenářů. Pokud nenajdete odpověď, kterou hledáte, neváhejte nás kontaktovat přímo.

Ano, vždy rádi přijímáme návrhy článků od našich čtenářů. Pošlete nám svůj nápad e-mailem a náš redakční tým ho posoudí.

Ano, nabízíme různé reklamní možnosti pro podniky v úklidovém průmyslu. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

I když neposkytujeme přímé poradenství, naše články obsahují mnoho užitečných tipů a triků pro úklid domácnosti i komerčních prostor.

Ano, nabízíme možnost inzerce pro firmy i jednotlivce. Ceník a přesné podmínky naleznete na našich webových stránkách v sekci Inzerce. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás můžete kontaktovat na našem redakčním e-mailu nebo telefonním čísle, které naleznete na kontaktní stránce našich webových stránek.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800